חברות ישראליות רבות (אין מספר מדויק כמה חברות עושות רילוקיישן של עובדים ללונדון), והיא מכילה את כל הטוב שאפשר לרצות, כדורגל, תרבות, מוזיקה, רשת חברתית עצומה של אנשי עסקים, תנאי תחבורה טובים, רק מזג האוויר והאוכל מעיבים מעט, אך אפשר להסתדר.

 

מי שאמור לעשות רילוקשיין ללונדון, רצוי שילמד מעט על שירותי הובלה לחו"ל. שירותים הנעשים באמצעות ספינות משא. כידוע, ישראלים שנאלצים לעבור לארץ אחרת נאלצים להשתמש בשירותי הובלה ימיים ולא יכולים לעשות את זה באמצעות תחבורה אווירית או יבשתית. רילוקיישן ללונדון אומר שהמטענים יגיעו לאחד מערי הנמל בממלכה ומשם נצטרך לקחת שירות הובלות ללונדון. את כל הסידור רצוי לעשות עוד בישראל.

 

האם רילוקיישן ללונדון הוא דבר מומלץ

בתחילה יש לומר, שהדעות חלוקות לגבי השאלה האם היעד הוא אטרקטיבי או לא. מחד, אכן מדובר ביעד עם הרבה אטרקציות אך מנד מדובר ביעד מאוד יקר, ולמרות שילוח בין לאומי של כל החפצים שלכם עדיין תצטרכו לקנות חפצים שונים, ומיד תגלו שיוקר המחייה הישראלי הוא כלום לעומת מה שקורה בלונדון. זה בא לידי ביטוי בדיור, ריהוט, ביגוד ועוד.

מלבד יוקר המחייה יש את עניין מזג האוויר אשר כפי שמכנים אותו הלונדונים "יום אחד של שמש בשנה", דבר שרוב הישראלים לא מורגלים אליו, לכך נוסיף אלמנטים אחרים כמו גודל העיר, עוצמתה, שווי אחזקת רכב וכמובן טיסות לארץ שמייקרות את כל עלות החיים שם.

 

אך מאחד ומי שעושה רילוקיישן ללונדון, עושה זאת בוודאי מטעמי קריירה ועל פי דרישות מקום העבודה ולא בהכרח מבחירה, אזי שהוא צריך להכין את עצמו מראש. אם זה בכל הקשור לסידורי מגורים, תחבורה, חינוך, ושאר הפרטים הבירוקרטיים (למשל אשרת עבודה) על מנת לחיות בלונדון תקופה ארוכה.

בתחילה עליו לעשות את כל ההכנות על מנת לעשות את המעבר על הצד הטוב ביותר, לשם כך עליו למצוא חברה שמבצעת שילוח ימי בין לאומי, כאן אנחנו רוצים להמליץ על יוניברסל טרנזיט , אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום. החברה מבצעת שירותי שילוח בין לאומי למגוון נמלים בעולם ועוזרה לאלפי עובדים ישראלים לעשות רילוקיישן ללונדון ולמקומות נוספים אחרים בעולם. אנחנו ממליצים לכם לבחון את שירותי החברה לפני שאתם מתחילים בתכנון השילוח של חפציכם אל מעבר לים.

קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו <br>
			פנייה
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | רילוקיישן ושילוח בינלאומי

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר