ההחלטה לבצוע ייבוא מסין היא מצויינת, היות וסין וישראל מנהלות קשרי מסחר פורים בתחום יבוא ויצוא וסין מספקת מוצרים רבים לישראל במחירים זולים, בהתאם לכח העבודה הזול במדינות המזרח הרחוק. גם שילוח מוצרים וסחורות לסין באמצעות שירותי שילוח הם נחוצים לא פחות. כדי להתחיל מ"אפס", רצוי שתתמקדו על המוצרים שאתם מעוניינים לייבא ואם אינכם בטוחים לגבי המוצרים, כדי לכם לפנות לחברה המתמחה ביבוא, כדי לקבל ממנה את המידע ואת הסיוע הנדרש מהם. במאמר זה נדון בהעברת סחורות בין סין וישראל, ונבחן את האופציות שלנו בשילוח סחורות וכן רילוקיישן לסין בצורה נכונה.

 

רילוקיישן לסין – לבצע זאת על הצד הטוב ביותר!

כאשר מתחילים בתהליך רילוקיישן לארץ זרה, בין אם מדובר במזרח הרחוק, אירופה או ארה"ב, מדובר ב"כאב ראש" לא פשוט. שאלות לא פשוטות עוברות במוחנו – כיצד נעביר את כל המטלטלים שלנו, מה נעשה עם חיית המחמד שלנו וכיצד נעביר אותה איתנו, מה יהיה על החפצים יקרי הערך שאנו רוצים איתנו במקום החדש? רילוקיישן לסין הוא סיפור לא פשוט, אך עם מעט תושייה ונכונות – גם אתם תצלחו את זה. 

 

ראשית, יש לאתר חברות מקצועיות בתחום השילוח והרילוקיישן לסין. ישנן הרבה חברות המתמחות בשירותי רילוקיישן, אך מעט באמת מבינות את הקשיים בהעברת חפצים  אישיים לסין, לכן חשוב לוודא יחד עם החברה כי הם מבינים את הרגישות בביצוע רילוקיישן לסין – הכרת השטח, העברה בצורה בטוחה ועוד. יש להנחות את צוות השילוח בכל מה שחשוב לכם – מהם החפצים שאתם מעוניינים להעביר, מה מבין החפצים מוגדרים כ"רגישים", כגון שבירים או נפגעים בקלות, אילו מהם יקרי ערך (ערך כספי, וגם ערך סנטימנטלי!) וכיצד אתם רואים את תהליך המעבר הזה מתרחש. צוות רילוקיישן איכותי מקשיב לכל בקשותיכם, ויודע להתאים את המעבר בהתאם לציפיות שלכם.

 

העברת סחורות לסין באמצעות שירותי שילוח – מספר אופציות עומדות על הפרק: 

אם החלטתם לבדוק לפני פנייה לחברה או לבצע את הייבוא בעצמכם, מומלץ לנסוע לאחד הירידים או התערוכות המסחריות אשר מתנהלות בסין לאורך השנה ושם תוכלו לבחון את שוק המוצרים, לפגוש ביצרנים, לשוחח עם אנשי עסקים ממדינות אחרות ואפילו לבצע הזמנה במקום. זכרו שלסין יש מעמד גבוהה מאוד כמעצמה מסחרית גם כמייצאת מוצרי צריכה, אך גם בתחום כלי הרכב והטכנולוגי ולכן דאג להתנהג בכבוד מול הספק הסיני, דהיינו: אל תתעלם מהצעות המחיר שלו ואל תנסה להוזיל את המחיר מעבר להגיון. במידה ולספק יש שאלות אליך, הייה בטוח שאתה עונה לעניין ומספק את סקרנותו, אל תתרברב ולמד להקשיב. באופן כללי השתדל להיות רהוט וברור לגבי הצרכים והדרישות שלך. מדובר במדינה שונה מישראל, עם תרבות ונוהלי מסחר שונים.

 

לאחר שהחלטתם על המוצר או המוצרים שברצונכם לייבא, תוכלו לפנות לסוכן יבוא בארץ, אשר ישמש עבורכם המתווך ויבצע את ההתקשרות עם היצרן או המוכר בסין. במידה ואתם מבצעים את ההליך הזה בעצמכם, אין לכם צורך בשירותיו של סוכן.

 

בשלב השילוח, שהוא השלב הבא ביבוא מסין, מומלץ מאוד לשכור את שירותיה של חברת שילוח, אשר תדאג שהסחורה שלכם תגיע לארץ במצב תקין, עם כל הניירת הנדרשת ועמידה בנוהלי וחוקי הנמלים. החברה תדאג לשטרי המטען, לתעודות המקור והיא אף תדאג כי הסחורה תשמר במחסנים עד העברתה למכולות, בדרך לארץ.

 

כאשר הסחורה לכם מגיעה לארץ היא אמורה לעבור במכס ובשלב הזה תוכלו להיעזר באותה חברת שילוח, אשר מעסיקה גם עמילי מכס העומדים לרשותה בתהליך השחרור של הסחורה. במכס יעריכו את התשלום הנדרש ועמיל המכס הוא זה אשר ידאג כי הערכת הסחורה שלכם תהיה תואמת לנוהלים, אך ישתדל להשיג עבורכם את המחיר הזול ביותר לתשלום. ללא מעבר ובדיקה של המכס, לא תוכלו לקבל את הסחורה שלכם וחלק זה בתהליך הוא חובה. במכס תיבדק הסחורה, תקינות הניירת ותאימות בין הרישומים למוצרים, במידה ויידרש.

קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו <br>
			פנייה
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | רילוקיישן ושילוח בינלאומי

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר