אם רוצים לעבור רילוקיישן חכם שיצליח ויהיה קל להסתגלות במדינה החדשה, רצוי שנכיר את היעדים המועדפים ומה מייחד כל יעד.

בין אם אתם מחליטים לעבור להתגורר במדינה אחרת, או נשלחים בתוקף תפקידכם במסגרת העבודה, ישנן מדינות רבות שבהחלט נחשבות כמועדפות לביצוע רילוקיישן. אחת מהמדינות היא קנדה, אשר מדורגת בעקביות ע"י האו"ם, כאחת המדינות עם איכות חיים גבוהה מאוד. כתוצאה מכך ומהתמיכה הבינלאומית לה היא זוכה, היא נחשבת למדינה מועדפת לרילוקיישן ונמצאת באופן קבועה בראש הרשימה.

האוכלוסיה

בקנדה ישנה אוכלוסיה תוססת ומגוונת ומגוון של ערים תרבותיות, המספקות פסיפס תרבותי ייחודי, מזון בינלאומי, תיאטרון, מוסיקה וחיים עירוניים פעילים. היא נחשבת כמדינה השמינית בעולם בעוצמה, חוסן כלכלי ובמוסר עבודה גבוה, גם עקב קרבתה לגבול ארה"ב. נוסף על כך, המדינה מייצאת חומרים רבים למדינות אחרות, כגון: עץ, שמן, ניקל ועוד.

רילוקיישן לקנדה 

ניתן לבצע רילוקיישן לקנדה באמצעות כמה אפשרויות: מהגר יוכל להגיש בקשה לתושבות קבע במסגרת תוכנית לעובדים מקצועיים הקיימת במדינה, או באמצעות חסות של משפחה קרובה, בתוכנית מועמדות מחוזית ואף בעזרת ויזה לאנשי עסקים.

גם אירופה נחשבת למקום הגירה מועדף, עקב מספר סיבות. אחת הסיבות העיקריות, אשר גורמת לאנשים לעבור לאירופה היא תוכנית הבריאות. במיוחד בהתחשב בתוכנית הבריאות האמריקאית, אשר מותאמת למי שיש לו כסף. אם אתה חולה וחסר יכולת כלכלית, אתה תשאר חולה. אך לא רק תוכנית הבריאות היא סיבה למעבר לאירופה, גם אפשרויות ההעסקה. רוב הצעות העבודה בשוק האירופאי, אינן רק נשמעות

רילוקיישן לחו״ל

טוב, הן גם מניבות משכורות נאות יותר ומציעות חבילות העסקה אטרקטיביות מאוד. גם הקרבה לארצות אחרות, נחשבת כגורם משיכה לאירופה והיא מציעה את הגיוון התרבותי, למי שאוהב את זה.

אם כבר מדברים על גיוון, צריך להזכיר מדינה נוספת שכדאי לשקול רילוקיישן אליה: אפריקה. נראה כי כל מה שתחפש, תוכל למצוא באפריקה. היא מציע איכות חיים טובה בתחום הקולינרי, המגורים, נופים ואתרים.

רילוקיישן לאוסטרליה

החלטתם על רילוקיישן לאוסטרליה? תוכלו לחיות ביבשת דמוקרטית, עם מדיניות פיסיקלית חזקה, אשר עושה כל מה שאפשר, כדי למנוע את השפעות המיתון הכלכלי. אוסטרליה מציעה מערכת בריאות מצויינת ואפשרויות דיור מגוונות: מבתים רחבי שטח בשולי הערים ועד בתים עירוניים ממוצעים, יחידות דיור ודירות בבנינים גבוהים. רוב תושבי אוסטרליה מתגוררים בקרבת החוף, שם ניתן ליהנות ממזג אוויר נעים, בכל ימות השנה. בנוסף, ביבשת ישנם חופים רבים ואם עייפתם מחולות ומים כחולים, תוכלו לצאת אל הגבעות והערבה האוסטרלית רחבת הידיים, שניתן אפילו לעשות עליה סקי. גיאוגרפיית אוסטרליה הינה מגוונת מאוד והערים מדהימות ביופיין, עם שכיות תיירותיות כגון: בית האופרה של סידני, השונית הגדולה, מלבורן וכביש האוקיינוס הגדול ועוד.

מגורים בארה"ב

מגורים בארה"ב הם חלום משותף של מהגרים ומבקרים, כבר מאות שנים וגם כיום, לאחר שהמדינה אבדה מעט מהמסר של "מדינת החופש" ו"אפשרויות בלתי מוגבלות", היא עדיין מאפילה סוג של קסם על אנשים מסויימים. אלפי גולים, משקיעים, יזמים, מהגרי עבודה ופליטים, מגיעים בכל שנה, כדי להפוך את תוכניתם למגורים בארה"ב, למציאות. החיים בארה"ב מציעים מגוון של תרבויות, כמו המגוון הגיאוגרפי, על 313 מליון התושבים שבה.

קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ