למה לבחור בנו?

לחברת א. יוניברס טרנזיט בע"מ ניסיון של מעל עשרים שנה בתחום ובזכות צוות עובדים מיומן, מקצועי ואיכותי מספקת שירותים ברמה הגבוהה ביותר.

שירות

א. יוניברס טרנזיט בע"מ מעניקה מגוון פתרונות רחב, מקיף ואמין בתחום השינוע, השילוח והאחסנה הבינלאומית. החברה רואה עצמה אחראית לטיפול מלא וצמוד ללקוחותיה בכל שלב של התהליך.

בזכות הניסיון העשיר וההיכרות העמוקה בתחום מציעה החברה פתרונות ייחודיים בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח ואופי השירות המבוקש.

מקצועיות

בזכות הניסיון העשיר וההיכרות העמוקה בתחום מציעה החברה פתרונות ייחודיים בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח ואופי השירות המבוקש.

ערךהמקצועיות בחברתינו יבוא לידי ביטוי במחויבות לפעול במיומנות גבוהה ועל פי אמות מידה מוגדרות מראש, הכוללות תכנון מושכל ומדוקדק, ביצוע מוקפד ומדויק והפקת לקחים

מחיר

חברתינו מתמקדת במתן שירות איכותי ויעיל תוך הקפדה על מחיר הוגן.

מחיר שמשקף את המקצועיות והשירות נטול הדאגות כך שהערך המתקבל גבוה מהמחיר שהלקוח משלם

עלות שירות הוגן לשני הצדדים

א.יוניברס טרנזיט בע”מ היא חברה בארגונים בינלאומיים

א.יוניברס טרנזיט בע”מ
היא חברה בארגונים בינלאומיים

  • שביעות רצון לקוחות (באחוזים)

  • מדינות שאנחנו משרתים

  • פרויקטים שבוצעו בשנה החולפת

  • החברה בין שלושת הגדולים בארץ

map
ניר דבסטני

ניר דבסטני - Cisco

אני מבקש להודות על התמיכה המאוד מקצועית שקיבלנו מחברתכם עד כה. הצוות כולו היה מאוד תומך ושיתף פעולה בצורה מצוינת. השירות שניתן לנו היה לשביעות רצוננו

גדי רויז

גדי רויז - Google

אבקש לנצל הזדמנות זו על מנת להודות לך ולצוות היקר שלך בחברת א. יוניברס טרנזיט בע"מ, עבור שירות מעולה שקיבלתי במעבר של משפחתי לארה"ב.

אלון אלטמן

אלון אלטמן - Teva

רציתי להודות לך ולכל מי שהיה מעורב בתהליך משלוח חפציי האישיים מעבר לים עבור השירות המצוין.

איתן דקל

איתן דקל - Orbia Ventures

מאיה ואני רצינו להודות לך באופן אישי על השירות והניסיון המדהימים שחווינו עם חברתכם. הצוותים הגיעו בזמן, הם היו סופר מקצועיים ומכווני שירות. מאיה ואני לא נדרשנו לעשות כלום. רילוקיישן הוא משימה מאתגרת מאוד אך אין ספק שהשירות שקיבלנו הקל מאוד

על מה אני צריך להסתכל כאשר אני עושה רילוקיישן?

רילוקיישן העולם הופך ליותר ויותר גלובלי וכך ישראלים רבים עוברים לארצות הברית, אירופה, יפן, סין ואוסטרליה לעבודה. אין ספק כי מעבר לארץ חדשה הוא מרגש ופותח צוהר לתגמול גבוה והנאה עצומה אך שימו לב בעת רילוקיישן אנו חייבים להיות מאוד מתוכננים ולרדת לפרטים הקטנים ביותר שיש. מעבר לחו"ל מחייב אותנו לחשוב על הילדים, על בן או בת הזוג שלנו ועל עוד דברים רבים.

 

בין היתר אנו צריכים לקנות או לשכור דירה, לרכוש רכבים, למצוא מוסדות חינוך לילדים, לעצב את הבית שלנו, למצוא עבודה והרשימה עוד ארוכה. עליכם להבין שיש לסגור עוד בארץ את כל הדברים הללו ולא לחכות לרגע האחרון. מי שלא יתכונן בארץ פשוט יבזבז הרבה יותר כסף לאחר מכן בחו"ל וזה כמובן דבר שאף אחד לא רוצה שיקרה.

מדוע משלוח הוא קריטי בעת רילוקיישן?

לא רבים מודעים לכך אך משלוח לחו"ל בעת רילוקיישן הוא קריטי למעבר. קודם כל המשלוח חוסך לנו המון כסף משום שהוא מאפשר העברת ציוד מהארץ במקום קנייתו בחו"ל וזהו חיסכון עצום.

המשלוח גם מבטיח כי ביתנו החדש לא יהיה שונה בהרבה מן הבית בישראל, וזה מרגיע וחשוב מאוד במיוחד במצב בו אתם עוברים יחד עם ילדיכם. אנו חייבים לציין כי כיום קל מאוד לשלוח לחו"ל כל דבר ולכן לא כדאי לוותר על אופציה זאת. משלוח גם יחסוך לכם זמן יקר בעת המעבר לחו"ל וכך תוכלו להתחיל בחייכם, לעבוד ולנוח הודות למשלוח וזה כמובן ייתרון משמעותי.

מדוע עדיף לי לעשות משלוח לחו"ל ברילוקיישן עם חברה ישראלית?

אם אתם עושים רילוקיישן אנו ממליצים לכם לשלוח את הרכוש שלכם רק עם חברה ישראלית. חברה ישראלית מפעילה קווים קבועים לחו"ל ולכן המחירים שלה יהיו הרבה יותר זולים למשלוח לחו"ל. לא רק זאת אלא שחברה ישראלית תעשה הכול בכדי לבצע משלוח ברמה גבוהה, וזו סיבה נוספת מדוע כדאי לעבוד עם חברה כחול לבן. יוניברס טרנזיט היא חברת המשלוחים לחו"ל המובילה בישראל ולכן אנו ממליצים לכם לעבוד איתה ולא עם אף חברה אחרת.

� 

קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ