חברת א.יוניברס טרנזיט בע"מ היא חברה פרטית בבעלות משפחתית המתמחה זה שנים רבות במגוון פעולות האריזה, השינוע, השילוח הבינלאומי, רילוקיישן ואחסנה. החברה מתמחה הן ביצוא, יבוא ואחסנת סחורות עבור לקוחות מוסדיים והן במשלוחים של מטען מסחרי וחפצים אישיים, אומנות ותערוכות ללקוחות הפרטיים והמוסדיים בשירות מדלת לדלת.

נוסחת ההצלחה הייחודית של החברה היא השילוב בין האמינות והיחס האישי שבבעלות משפחתית ובין המקצועיות והקדמה המאפיינים אותה כאחת החברות המובילות בתחום. החברה הוקמה בסוף שנות ה– 80 על ידי מר יצחק רביבו. רביבו, אשר שימש באותה העת כאחד ממנהליה הבכירים של חברת השילוח הבינלאומי הגדולה בישראל בתחום המסחרי, תרם מהידע והניסיון שלו והביא את א.יוניברס טרנזיט בע"מ לרמה המקצועית והתפעולית הגבוהה ביותר בארץ, מאז ועד היום. משרדיה המרכזיים ומחסניה של החברה ממוקמים בכניסה לנמל אשדוד ונציגים ומשרדים של החברה פרושים בכל נמלי האוויר והים בישראל. המשאבים המשמעותיים ביותר של החברה הינם כח האדם האיכותי. לחברה צוות מיומן של עובדים מקצועיים הזמינים לרשות לקוחות החברה למתן שלל השירותים המוצעים על ידה וכמו כן מספר רב של רכבים המיועדים לביצוע שירותים אלה ומגוון מגרשים של מכולות ושטחי אחסון, מקורים ושאינם מקורים, המאפשרים אחסנה בטוחה ונוחה של כל מיני הטובין, לכל פרק זמן שיידרש.

אודות | א.יוניברס טרנזיט בע
אודות 2
content img
אודות 3

בין לקוחותיה הרבים והמגוונים של החברה מצויים בנקים ישראלים, שלוחות של בנקים זרים, חברות היי–טק, חברות תעשייתיות, מוזיאונים בארץ ובחו"ל, שגרירויות ואנשי סגל דיפלומטי, אנשי תקשורת, מוסדות ממשלתיים וציבוריים, חברות שילוח ועמילות מכס ועשרות אלפי משפחות היוצאות או נכנסות לארץ יחד עם חפציהם האישיים. כל אלו ועוד נהנים מהשירות המקיף, היחס האישי והמחיר ההוגן שמעניקה א.יוניברס טרנזיט בע"מ. מטרת העל של החברה מיום הקמתה, הינה להעניק ללקוחותיה את השירות האיכותי ביותר ואת מירב תשומת הלב והאכפתיות כל זאת תוך שמירה על מחירים הוגנים בהשוואה למתרחש בענף. להוביל בתובלה, זה המוטו שלנו!

קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ