איך מיבאים רכבים לארץ ביבוא אישי או בשילוח בינלאומי?

אם אתה תושב ישראלי, תוכל ליבא רכב מחו"ל, אשר יוצר עד שנתיים אחורה. אם אתה מייבא רכב שלא קיים בארץ, תוכל אף למכור אותו מיד בהגיעו. רכישה מסוג זה נקראת יבוא לא סדיר. רכב שמייבאים מחו" וקיים בארץ – יבוא סדיר  – ניתן למכור כשנה לאחר הרכישה. בעיקרון, משתלם לייבא רכב אם אתה תושב חוזר או עולה חדש, אך ישראלים רבים מייבאים רכבים שלא ניתן להשיג בארץ ובמידה והם מעוניינים בחסכון של פערי התיווך.

יבוא רכב אישי

אך יבוא רכב אישי אינו פשוט, כפי שזה נשמע, יש מגבלות והוראות. משרד התחבורה מגדיר מדי פעם מחדש את ההוראות והדרישות הבינלאומיות והמקומיות ליבוא של כלי רכב מחו"ל ויש לעמוד בתקנים אלו. יש צורך ברשיון תקין ומעודכן ואף להגיש בקשה מסודרת ממשרד התחבורה, לייבא את כלי הרכב שברצונך לייבא.

בתהליך יבוא הרכבים תאלצו ליצור קשר עם גופים רשמיים, כגון: רשות הרישוי, משרד התחבורה, רכשות המכס והמיסים, כדי שיהיו בידיכם כל האיורים השונים הנדרשים, כולל אישור הייבוא, אותו הזכרנו בתחילת המאמר. בנוסף על אלה יש לשמור על קשר עם המדינה ממנה את מייבאים את הרכב בחו"ל, כדי שיסייעו לכם לדאוג לבטח את הרכב בדרכו לארץ, במהלך ההפלגה.

אם הרכב הגיע בשלום, רשיון היבוא שקיבלתם ממשרד התחבורה מבטיח לכם את השחרור של הרכב מהמכס, אך אין זה אומר שמשרד התחבורה אישר לכם באופן סופי שהרכב עומד בכל התקנים וההוראות החוקיות שהמשרד מציב.

יבוא של רכב מחו"ל

מיותר לציין שתהיך היבוא של רכב מחו"ל מורכב ומצריך טרחה ומאמץ לא פשוטים ואף משתלמים, אך כדאי ומומלץ להיעזר באנשי מקצוע הקיימים, אשר יוכלו להבטיח לכם שהכל יתנהל ביעילות והם מנוסים מספיק, כדי לדעת אילו אישורים נדרשים, עם מי ליצור קשר ולפתור בעיות שלא ניתן לצפות מראש כך שאתם תקבלו את הרכב שלכם במהירות האפשרית ולהינות ממנו.

אנו בחברת יוניברס טרנסיט מבצעים שירותי שילוח בין לאומי ושירותי יבוא אישי, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

יבוא רכב
יבוא רכב 2
קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ