מעבר דירה בחו"ל הוא בהחלט תהליך לא פשוט. מעבר לכך שעליכם להסתגל למקום חדש, אנשים חדשים ותרבות חדשה, יש את האתגרים הפיזיים שכרוכים בשינוע הדברים שלכם אל מעבר לים. אנשים שעומדים בפתחו של מעבר לחו"ל נערכים לכך עוד חודשים לפני, תוך הכנות מקדימות ותכנונים שנועדו לייעל את המעבר. כדי להקל על עצמכם בנושא, כדאי לכם להיצמד לקווים מנחים שיסייעו לכם בתכנון נכון של המעבר, כך שכל התכולה המיועדת לשינוע תגיע לחו"ל בצורה בטוחה וקלה. 

הכרת החוקים במדינה המיועדת

לכל מדינה יש חוקים והגבלות שחלים עליה, המתייחסים בין היתר להעברת תכולה ורכבים. טרם המעבר לחו"ל, חשוב לבדוק את עניין המיסים שנדרש לשלם, מסמכים שנדרש להציג, כמות הפריטים שניתן להעביר מבלי לשלם מכס ובמידה ואתם מתכננים להעביר רכב גם כן, אז גם את התקנות שנוגעות בזה. 

מעבר לחו"ל – כיצד מעבירים עכשיו את הבית?

יש אנשים שמעדיפים להיפטר מתכולת הבית הקיימת בארץ, ולקנות הכול מחדש בחו"ל. זה פחות משתלם עבור מי שתכולת הבית שלו היא שוות ערך, שכן הוא ייצא מופסד ולא מורווח, הן מבחינת הכסף והן מבחינת הזמן. ישנן חברות ייעודיות שעוסקות בהעברת מטענים אישיים לחו"ל, באמצעות שירותיהן ניתן להעביר את כלל תכולת הבית באופן שמור ובטוח. 

תיאום מועד מעבר לחו"ל עם הגעת התכולה

חלק מההיערכות המקדימה המתבקשת, היא לברר כמה זמן לוקח להעביר את כל המטענים האישיים ליעד המבוקש מעבר לים. לרוב זה אורך כמה שבועות, תלוי באיזה יעד מדובר. אם אתם לא יודעים מה בדיוק יעד המעבר בחו"ל, כדאי לשריין תאריך עקרוני להובלה, כך שלא תצטרכו לשלם עבור אחסון החפצים במחסן או בנמל עד למועד הגעתכם. 

וודאו כי לחברת השילוח יש ביטוח על הרכוש שהיא שולחת לכם

אם אתם עושים רילוקיישן לקנדה ואתם פונים אל חברת שילוח וודאו כי לחברה יש ביטוח על הרכוש שהיא שולחת וזאת בכדי להבטיח כי במקרה של בעיה או תקלה יהיה לכם פיצוי ללא בבעיה ומבלי שתתחילו להתרוצץ בבתי משפט בכדי להשיג פיצוי על הרכוש שלכם ולכן הנושא של הביטוח הוא קריטי ויש לתת עליו את הדעת.

בחירה בחברה מנוסה למשלוח בין לאומי

כאמור, כיום ישנן חברות שמציעות שירותי הובלה בינלאומיים. באמצעותן ניתן להעביר חפצים אישיים, מטענים וסחורות מישראל ליעדים שונים ברחבי העולם. חשוב לבחור בחברה מנוסה ומקצועית שתחום ההתמחות שלה הוא שילוח לחו"ל. כך למשל תוכלו להיעזר בשירותי של יוניברס טרנזיט, אשר מבצעת משלוחים לאנשים שעושים מעבר לחו"ל

מדוע כדאי לי לשלוח את הרכוש שלי בעת רילוקיישן לקנדה עם חברה ישראלית?

אם אתם עושים רילוקיישן לקנדה ואתם רוצים לשלוח את הרכוש שלכם ליעד זה כדאי לכם לעשות זאת אך ורק עם חברה ישראלית. עליכם להבין כי חברה ישראלית תשלח את המוצרים שלכם ברמה הגבוהה ביותר שיש וזה שווה המון.

הרבה יותר קל לתקשר עם חברה ישראלית ולכן שום דבר לא נופל בין הכיסאות, כך אתם יכולים להיות בטוחים כי כל הרכוש שלכם יגיע בשלמותו וללא פגיעה ברכוש ולכן כדאי תמיד לשלוח את המוצרים עם חברה מהארץ. לא רק זאת אלא חברה ישראלית תהיה יותר זולה מאשר חברה מחו"ל וזו עוד סיבה מדוע תמיד עדיף לכם לעבוד עם חברה מהארץ.

מהו הדבר החשוב ביותר בעת רילוקיישן לקנדה?

העולם הופך לגלובלי יותר ויותר וכך אפשר לראות כי ישראלים רבים עוברים לכל העולם ובין היתר גם לקנדה. רילוקיישן לקנדה הפך לדבר מאוד נפוץ ונראה כי מגמת המעבר לארץ זו רק תתחזק וזאת מכיוון שהמחירים בקנדה נמוכים, המשכורות גבוהות ואיכות החיים מאוד גבוהה. אם אתם רוצים לעבור לקנדה אתם חייבים לחשוב על שילוח הרכוש שלכם. משלוח יהיה הרבה יותר זול מאשר קנייה של מוצרים ורכוש חדשים ולכן עדיף לשלוח את הדברים שלכם.

כאן נכנסת לתמונה יוניברס טרנזיט אשר הינה המומחית מספר אחת בארץ לשילוח רכוש לארץ זרה. אם אתם רוצים שהרכוש שלכם יישלח כמו שצריך וללא בעיות או כשלים פנו אל יוניברס ולא תצטערו. יוניברס חרטה על דגלה את נושא השירות וכך הלקוחות שלה זוכים לשירות הטוב בשוק וזה לדעת החברה הדבר החשוב ביותר שיש.

מעבר לחול
מעבר לחול 2
קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ