מה היא המשמעות של שילוח ציוד כזה או אחר לחוץ לארץ? איך מקצרים את תהליך המשלוח לחו"ל? מה הם היתרונות הבולטים של חברת השילוח הבין לאומית א. יוניברס טרנזיט?

אין ספק כי עבור כל בעל עסק כזה או אחר או אפילו עבור כל אדם פרטי אשר נדרש להעביר את רכושו לחוץ לארץ זה הוא תהליך לא פשוט ואפילו מטריד לעיתים. מרגע אריזת הציוד ועד לקבלתו בחזרה ביעד עובר המשלוח הרבה מאוד גורמים אשר נדרשים לפקח על כל אותם משלוחים לחו"ל שמא יינזקו. אין ספק כי על מנת שכל התהליך, מרגע האריזה ועד לפריקתו, יתבצע כהלכה יש לסמוך רק על הטובים ביותר בתחום.

משלוחים לחו"ל הם בראש ובראשונה היכרות מעמיקה עם כל אחד משלבי התהליך. תחילתו של התהליך הוא כאמור בתכנון והסבר מפורט ללקוח לגבי כל אחד מהשלבים. כמו כן הסבר מפורט לגבי אופציות השילוח הטובות ביותר העומדות לרשותו וזאת בהתאם לאופי הציוד, גודל וכמות הציוד, היעד אליו הציוד אמור להגיע וכולי.

משלוחים לחו"ל דורשים כאמור אריזה איכותית ביותר. חברת א. יוניברס טרנזיט תעמיד לרשות הלקוח את הצוות המוביל לאריזה מקצועית שתבטיח את הגעתו בשלמות אל היעד. כמו כן חברת א. יוניברס טרנזיט יודעת לנהל את כל נושא שינוע הציוד בין אם זה מנקודת המוצא לנמל או לשדה התעופה וכמו כן מרגע הגעת הציוד לאותה מדינה ושינוע הציוד לנקודת היעד.

משלוחים לאירופה? למה דווקא חברת א. יוניברס טרנזיט?

אין ספק כי על מנת ליהנות משילוח בין לאומי איכותי ומקצועי יש לקבל את חוות דעתם של לקוחות מרוצים. חברת א. יוניברס טרנזיט פועלת ועוסקת בתחום השילוח הבין לאומי כבר משנות השמונים. החברה הוקמה על ידי מר יצחק רביבו. המוטו של החברה הוא הקפדה על רמת שירות גבוהה ביותר.

הובלות לחו"ל? חברת א. יוניברס טרנזיט לשירותכם!

לחברת א. יוניברס טרנזיט מגוון מרשים ביותר של שירותים לטובת הלקוח החל מאריזת המשלוח ועד לאחסנתו במוקדי אחסון בטוחים ביותר ולפרקי זמן ממושכים. שילוח ימי בינלאומי באחריות מלאה ולשביעות רצון הלקוחות.

קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ