כשאתם עומדים לעשות רילוקיישן לארץ אחרת, יש הרבה דברים שעליכם לעשות ואתם צריכים לשים לב אליהם על מנת שהרי לוקיישן יעבור בצורה חלקה ולא יפגע ביכולת שלכם להסתגל למקום החדש ולהשתלב בו במהרה. לשם כך אנחנו ממליצים לכם עזרה בכל הקשור למשלוח קונטיינרים.

הסבר קצר, רילוקשיין מתחלק ל-3 חלקים עיקריים שנעשים במקביל. החלק הראשון מתייחס לסגירת כל הנושאים שקשורים לחיים שלכם בארץ, דירה, לימודים, חשבונות, בירוקרטיה, פרידות מחברים ומשפחה וכדומה. החלק השני מתייחס לכל ההתחלה שלכם בארץ החדשה, בדומה לחלק הראשון רק הפוך, השכרת דירה והבירוקרטיה שלה, הרשמה ללימודים (ילדים), אישורי שהייה וכדומה. החלק השלישי מתייחס לרכוש שלכם, אריזתו והעברתו אל הארץ החדשה, במילים אחרות, שילוח קונטיינר אל הארץ החדשה.

 

כיצד זה מתבצע? בגדול, זה מתחיל כאשר אתם אורזים את כל החפצים שלכם, רצוי בשלב זה לזרוק כל מה שאתם לא צריכים, ככל שתארזו פחות חפצים כך העלויות שלכם ירדו. בשלב הבא אתם צריכים להחליט מה לעשות עם הדברים שאתם לא לוקחים איתכם. במידה ויש לכם איפה לאחסן את זה, זה טוב. אם לא, עליכם לחפש מחסן לאחסון הדברים. עדיף מן הסתם לאחסן את הדברים בבית של בן משפחה אם זה אפשרי (זוגות שעושים רילוקשיין ויש להם בית משלהם בארץ, נוהגים להשאיר את הציוד ולהשכיר אותו איתו). המחיר לאחסון הוא פר יום או חודש, אם מדובר באחסון לכמה שנים יש סיכוי סביר שתוכלו להגיע למחיר מיוחד.

 

לאחר מכן, את מה שנשאר לכם אתם אורזים בארגזים מיוחדים ובעזרת משלוח קונטיינר אתם מעבירים אל הבית החדש שלכם מעבר לים. המשלוח נעשה באופן הבא, חברת ההובלות תעביר את זה אל המכולה ששכרתם בנמל, ניתן לשכור מכולה שלמה או חצי מכולה, תלוי בגודל שאתם צריכים, ומהנמל הדברים יצאו אל הנמל בארץ היעד. אתם תצטרכו לארגן הובלה מהנמל אל ביתכם החדש.

כאן המקום לומר כמה דברים, ראשית, תדאגו שהאריזה היא אטומה לגמרי, ככל שהיא תהיה יותר אטומה כך הסיכוי שיקרה נזק כלשהו לדברים הוא קטן יותר, שנית, תוודאו לעשות ביטוח משלוח על מנת שאם חס וחלילה יקרה משהו, אתם לא תינזקו, נקודה אחרונה, קחו בחשבון שיש הוצאות נלוות, הן של הובלה, תשלום לעמילי מכס ועוד. רילוקיישן הוא לא דבר זול, כבר אמרנו?

 

אם אתם מחפשים חברות שילוח בינלאומי אנחנו שמחים להמליץ לכם על יוניברס טרנזיט, מהחברות הוותיקות בתחום שאחאית על שילוח קונטיינר לנמלים שונים בעולם עבור עובדים רבים שעושים רילוקיישן. מדובר בחברה אמינה, יסודית עם צוות עובדים מקצועי. בדיוק כמו שאתם מחפשים בשביל המשלוח שלכם.

קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו <br>
			פנייה
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | רילוקיישן ושילוח בינלאומי

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר