איך מתנהלת חברת שילוח בינלאומי מבחינה לוגיסטית?

שילוח בינלאומי הוא מערכת מורכבת ממספר תחומים והכל כדי שהמוצרים שלכם יסופקו לכם או יועברו ליעדם, באופן היעיל והטוב ביותר, לשביעות רצונכם ובשלמות כמובן. לוגיסטיקה בתחום שילוח בינלאומי, מתייחסת לדרך שבה מנהלים את השילוח, החלק התכנוני על כל פרטיו, גם על האפשרויות שלא נלקחו בחשבון מראש, עם מוכנות למצבי תאונה, תשתיות לא מספקות או לא מתאימות לעבודה, בהשקעה של יצירתיות.

אם אנחנו חושבים על הובלה במכולות, הובלות כבדות של מכונות שונות, רכבים, חפצים יקרי ערך וכו` – ברור לנו שיש צורך במערכת מסודרת מאוד, זו שגם מפרקת ואורזת, אך גם מערכת הנותנת מענה לצורך בהפעלת כלי שנוע, כגון: מלגזות, מנופים ומכשירים שונים, המיועדים להזזת והעברת המכולות ממקום אחסון לכלי ההובלה (מטוס תובלה או אנית מסחר).

אלה השירותים שניתן למצוא בתחום הלוגיסטי, המוענקות ע"י חברת שילוח בינלאומית:

1. מיון של המוצרים ותיוגם בברקוד או בדרך של זיהוי שונה.

2. חב` השילוח דואגת לבקשתכם, לבדוק את הסחורה או המוצרים אותם אתם מעבירים ולוודא שהם ארוזים בדרך הטובה והבטוחה ביותר, כדי שגם בדרך לאחסון במכולה תישמר הסחורה.

3. לוגיסטיקה גם כוללת בחינת הטיב ואיכות השילוח, על כלי האריזה, אמצעי האחסון והבדיקה נעשית מספר פעמים.

4. מקצועיות לוגיסטית כוללת – העברת המשלוחים מרציף השינוע אל המכולות לכלי השילוח, שילוח ימי במכולות, וכך גם במדינת היעד, תוך דאגה שהמשלוח מוגן במכולות ויגיעו למכולות האחסון ברציף השינוע של מדינת היעד.

5. בדיקת האיכות של מתקני האחסון – דאגה שהטיפול במשלוח יהיה תוך הקפדה על שימוש בכלים מתקדמים, כדי לשמור על שלמות המשלוח. דאגה לבטיחות המכולות, על כל מה שדורש החוק ותנאי האחסון המוגנים ביותר, שניתן יהיה לאחסן אף את המוצרים הרגישים והיקרים ביותר.

6. לוגסטיקה כוללת גם את הטיפול בניירת הנדרשת במסגרת עמילות מכס – רשיונות, אישורים, כל מה שנדרש משני צידי השילוח, כך שהמשלוחים יוכלו לעבור את שלב הבדיקה בדרך הטובה והיעילה ביותר.

חברת יוניברס טרנסיט תשמח לעמוד לשירותכם בכל עת עם שירותי שילוח בינלאומי ושירותי רילוקיישן מהירים ומקצועיים.

קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ