חברת א. יוניברסל טרנזית בע״מ מציעה 10 טיפים שימושיים עבור אנשים שמתכוננים לעבור לחו״ל, כגון הסדרי לינה זמניים ועדכון ילדיכם כהכנה למעבר.

חברתינו, א. יוניברס טרנזיט בע"מ מציעה 10 טיפים שימושיים עבור אנשים שמתכוננים לעבור לחו"ל, כגון הסדרי לינה זמניים ועדכון ילדיכם בהכנה למעבר. הסדרי לינה, תעסוקה, בתי ספר לילדים… מעבר בחו"ל אומר הרבה שינויים.

אנו מעוניינים לעזור לכם לתכנן מעבר חלק על ידי שיתוף 10 הטיפים השימושיים הבאים:

1. חקרו את יוקר המחיה במדינה החדשה שלכם

זה רעיון טוב לחקור את יוקר המחיה במדינת היעד שלכם ולבדוק את שער החליפין. זה יעזור לכם לנהל את הכספים שלכם טוב יותר. חשוב גם להסתכל על דברים אחרים בתחום הכלכלי, כמו המערכת הבנקאית והמסים – לפני שאתם עוברים.

2. הכינו את ילדיכם

ערבו את ילדיכם בהכנות למעבר על ידי שילובם בשלבי תהליך הפינוי השונים. עזרו להם להתכונן למעבר ולהשתלב לאחר המעבר. קראו את כל הטיפים שלנו על איך לעבור עם ילדים.

3. הכינו את ביתכם למכירה

אם אתם מתכננים למכור את הנכס שלכם, בצעו את כל התיקונים הדרושים וקראו לעובדי ניקיון מקצועיים לפני הכנסתו לשוק. זה יעזור להבטיח שתשיגו את המחיר הטוב ביותר שאפשר ויחסוך לכם זמן.

4. בקשו בדיקת בית מקצועית

ביצוע בדיקה יסודית של הבית תגן עליכם בעת רכישה ומכירה של בית. גם אם סוג שירות זה יכול להיות די יקר, הוא יחסוך לכם זמן ויעניק לכם שקט נפשי. בודק בתים מקצועי יכול להבליט בעיות תחזוקה קיימות או פוטנציאליות בעתיד.

5. ארגנו הסדרי לינה זמניים לפני המעבר

ארגנו הסדרי לינה זמניים מתאימים במקום היעד שלכם לפני המעבר, כדי לוודא שתרגישו בנוח בתקופת ההמתנה לזמינות ביתכם החדש. חפשו הסדר לינה מרוהט לטווח קצר.

6. התחשבו במיקום בתי הספר של ילדיכם

בעת בחירת בית חדש, התחשבו במיקום בתי הספר של ילדיכם. מגורים בסמוך לבית הספר יהפכו את ההתרגלות לשגרה החדשה להרבה יותר קלה לכל המשפחה. ברגע שתעברו, לכו ותראו לילדיכם את בתי הספר החדשים שלהם כמה ימים לפני יומם הראשון – זה ירגיע אותם.

7. אל תלטשו את הרהיטים שלכם בדיוק לפני המעבר

אם אתם רוצים ללטש את רהיטי העץ שלכם לפני המעבר, וודאו שאתם עושים זאת כמה שבועות לפני המועד. זה ימנע השארת סימנים כלשהם בזמן המעבר. אתם יכולים גם לחכות שהרהיטים שלכם יועברו לבית החדש לפני ניקויו.

8. עברו בסוף שנת הלימודים

אם יש לכם אפשרות, עדיף לעבור בסוף שנת הלימודים. לילדיכם יהיה הרבה יותר קל להכיר חברים חדשים ולהסתגל לבית ספר חדש בתחילת שנת הלימודים. זה יקטין את הלחץ שלהם.

9. אמצו את התרבות החדשה

היו מוכנים לחיות בסביבה שונה. חקרו קצת אודות מדינת היעד שלכם, זה יעזור לכם להבין למה לצפות ויסייע לכם בהתמקמות. כאשר תגיעו למדינה החדשה, הסתגלו להבדלי התרבות ותהיו עם ראש פתוח. ל-AGS יש כמה עצות טובות על איך להתמודד עם הלם התרבות ולהסתגל לסביבה החדשה שלכם.

10. השתמשו באנשי הקשר שלכם כדי למצוא עבודה לבניבנות הזוג שלכם

אם בני או בנות הזוג שלכם נתקלים בקשיים בהתחלת קריירה חדשה במדינת היעד, דברו על זה עם הסובבים אתכם. המקומיים והגולים שכבר התיישבו במדינה יכולים לתת לכם עצות טובות ואולי אפילו להפנות אתכם לאנשי קשר שיעזרו להם.

קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ