במה שונה עבודה בחו"ל לעומת עבודה בארץ. רילוקיישן ג`ובס כל הפרטים בנושא באתר יוניברס טרנסיט

כולנו מעוניינים למצוא עבודה טובה ולהרוויח כסף. זו יכולה להיות עבודה זמנית לאחר הצבא כדי להרוויח די כסף ללימודים, זו יכולה להיות עבודה לצורך התמקצעות ורכישת ניסיון או עבודה קבועה שבמסגרתה עובד האדם במקצועו ומשתכר לפרנסתו. לעתים מקומות התעסוקה בארץ אינם מספקים את תושביה. חלקם מעוניינים להרוויח סכומי כסף גבוהים יותר ואחרים אינם מוצאים עבודה בתחומם. במקרים מעין אלה ואחרים מבצעים מחפשי העבודה רילוקיישן, כלומר עוברים למדינה אחרת לזמן מוגבל כדי למצוא עבודה המתאימה להם. אם כן, מה כדאי יותר – עבודה בחו"ל או עבודה בארץ?

לרילוקיישן ג`ובס ולביצוע רילוקיישן לצורך כך יתרונות רבים. ראשית, במדינות מפותחות כמו קנדה וארצות הברית העבודה משתלמת מבחינה רווחית. ישראלים העוברים לחו"ל לתקופה מסוימת לצורכי עבודה עשויים לגלות כי השכר שהם מרוויחים בחו"ל גבוה בהרבה מזה שהיו מרוויחים בארץ לו עבדו באותן עבודות. כך, עבודות דוגמת מכירות בעגלות בקניונים בחו"ל משתלמות יותר ממכירות מסוג זה או אחר בארץ. חיילים משוחררים או סטודנטים בחופשת סמסטר יוכלו להבטיח את תשלום שכר הלימוד עבור הלימודים באמצעות עבודה במכירות בחו"ל. בנוסף לכך, המבקשים להרוויח סכומי כסף גבוהים יותר מאלה שבארץ יוכלו להשתלב במגוון עבודות כמו טיפול בילדים, הדרכת ילדים במחנאות קיץ, הובלות או אבטחה. עבודות אלה אינן מצריכות בדרך כלל ידע קודם, תואר או השכלה כלשהי והן מתאימות למבקשים לחסוך כסף למטרה מסוימת. עבודה בחו"ל מתאימה גם לאנשי מקצוע מתחילים המעוניינים לרכוש ניסיון מקצועי, בעוד איש אינו מוכן להעסיקם עדיין בארץ. דוגמאות למקצועות אלה יכולות להיות מתרגמים מתחילים, מוזיקאים העוסקים בתחום מוזיקלי מסוים שאינו נפוץ בארץ, סוכנים, אנשי מכירות ועוד. מנגד, לא אחת מזמינה חברה מחו"ל אנשי מקצוע מנוסים וותיקים מן הארץ כדי לעבוד אצלה. הזמנה מעין זו נחשבת לקידום מכובד בקרב מקצוענים כמו אנשי הייטק, עובדים בחברת החשמל, עובדים במשרדים יוקרתיים ועוד. מעבר לכך, רילוקיישן ג`ובס הוא הזדמנות נהדרת להכיר אנשים חדשים ותרבויות חדשות, לשפר את השליטה בשפה מסוימת או לרכוש שפה חדשה.

רילוקיישן ג׳ובס

מנגד, לרילוקיישן לצורך עבודה בחול קיימים גם חסרונות. כל מי שעבר פעם למדינה אחרת יודע כי המעבר למדינה חדשה כרוך בקשיים ואתגרים. ראשית, לא פשוט לעזוב סביבה מוכרת ולעבור לסביה חדשה לגמרי. לשם כך נדרש האדם לעזוב את משפחתו ואת חבריו, להסתגל למקום חדש, למנטאליות שונה ולרכוש את אמונם של מכרים אחרים. שנית, במקרים רבים יש צורך לרכוש שפה חדשה או לרכוש שליטה טובה יותר בשפה שהיא לא שפת אם. לדוגמה, ישראלים ששליטתם באנגלית נחשבת לטובה מגלים כי עליהם ללמוד עוד דברים רבים בהגיעם למדינות שתושביהן דוברי אנגלית ילידים. שלישית, במדינה זרה יש צורך להסתגל לחוקים אחרים ולדפוסי התנהגות שונים. התנהגויות שונות המקובלות בארץ – דוגמת דיבור בקול רם בטלפון הסלולארי בזמן הנסיעה בתחבורה ציבורית או הידחפות בזמן ההמתנה בתור לקופה בסופרמרקט – עלולות להיחשב להתנהגות גסה ובלתי נסלחת במדינות זרות.

לסיכום, לפני שאתם מחליטים לבצע רילוקיישן לטובת עבודה, כדאי לשקול האם זהו צעד נבון. תשאלו את עצמכם כמה שאלות: כיצד יקבלו בני משפחתכם את המעבר למדינה אחרת? האם אתם מסוגלים להתמודד עם אתגר לא פשוט של מעבר זמני למדינה אחרת וללכת לקראת הלוא נודע? האם קיימת בארץ עבודה חלופית או דומה לזו שלמענה אתם עוברים לחו"ל?

קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ