שירותי רילוקיישן לאוסטרליה במהירות ובקלות – רק בחברת א. יוניברס טרנסיט!

התרבות והגישה לחיים באופן כללי, נחשבים באוסטרליה לייחודיים בעולם שבו דברים נלקחים יותר מדי ברצינות. הגישה האוסטרלית הפכה במשך השנים לגאוות המדינה, אשר עדיין נחשבת לצעירה למדי. אוסטרליה נחשבת לאחת המדינות הפופולריות ביותר עבור מהגרים בשל השילוב של מזג האוויר הנאה, הגישה הנינוחה לחיים והפוטנציאל הגדול לעתיד. אם אתה מתכנן רילוקיישן ליבשת אוסטרליה, יש כמה דברים שכדאי קודם לדעת לפני שמבצעים רילוקיישן לאוסטרליה:

התרבות – אוסטרליה נשלטה ע"י השבטים האבוריג`נים, לפני שהפכה למושבה של בריטניה. יש נופך אנגלי-קלטי באוויר, לאחר שנים רבות של היסטוריה קולוניאלית ביבשת, אך לאומה אשר נחשבת צעירה יחסית, הכניסו האוסטרליים לאט לאט את האופי האוסטרלי הלאומני המיוחד שלהם. בשנים האחרונות ישנה עלייה גדולה בתחום התיירות לאוסטרליה וברשימת בקשות להגירה והרבה מהתיירים, שבאים לביקור, מחליטים להשאר ולהתגורר ביבשת.

תעסוקה – אוסטרליה מתגאה מאוד באחוז נמוך של מובטלים ותחומי התעסוקה המרכזיים במדינה הם: חקלאות, כרייה ומסחר עם הארצות המדבריות המקיפות אותה, אשר מחזיקות את המפתח לעושר ולשגשוג המדינה. המדינה היא ביתם של כמה מחברות הכרייה הגדולות ביותר בעולם, כאשר רק חלק קטן מאדמותיה הרבים מוכשר ומנוצל. בתחום התעסוקה התעורר גם מגזר השירותים, אשר מחולק לתחומי תעסוקה רבים של מקצועות נדרשים, כגון: סיעוד, רפואת שיניים וכירורגיה. מקצועות נדרשים בתחומי אילו, איפשרו לאנשי מקצוע מחו"ל לעבור מסלול הגירה מקוצר. מעבר לאוסטרליה לצרכי רילוקיישן עבודה ביבשת יכול להשתלב בתחומים אלו.

הטבות מדינה – מערכת המיסוי באוסטרליה אינה אטרקטיבית, יחסית למדינות מפותחות אחרות ונוטה לחוסר מובהק בקצבאות שונות, יחסית למדינות באירופה. מערכת ההטבות הסוציאליות באוסטרליה מכוונת יותר למגזר החלש והפגיע ביבשת, כגון: משפחות חד-הוריות, קשישים, חולים ומובטלים מוגבלים. עולים חדשים אינם יכולים לתבוע הטבות סוציאליות במלואן, עד למלאת 104 שבועות של הגדרתם כתושבים.

האיזורים המועדפים למגורים – 5 הערים המועדפים למעבר לאוסטרליה הן: סידני, מלבורן, בריסבן, פראת` ואדלייד.

לכל רילוקיישן יש יתרונות משלו, ובאוסטרליה יש יתרונות ברורים

קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ