רילוקיישן לאירופה

יוניברס טרנזיט סקרו את היתרונות של ביצוע רילוקיישן לאירופה, קראו עוד ותיווכחו לכך שמעבר חד למדינה זרה יכול להוות אתגר ועניין. בזמנים קשים, כאשר אנחנו מחפשים עבודה טובה יותר, אנו נוטים להרחיב ולשנות את הגישה כלפי חיינו ומעלים את האפשרות לעשות שינוי. חלקנו, סביר להניח, כבר חולם זמן רב על רילוקיישן  – מעבר למדינה אחרת, רחוקה, שבה נוכל למצות את היצירתיות שלנו, לחיות כסוג של נוודים, לעבור ממדינה למדינה ולהרעיף על העולם את מיטב יצירות האמנות שלנו. אין מה לעשות, צריך להתעורר. למרות ששוק העבודה העולמי משתפר בשנים האחרונות, הוא עדיין לא פשוט. יש המבצעים רילוקיישן לאירופה, יש לאוסטרליה ויש לאירופה. במאמר זה נדון במעבר לעבוד באירופה לצרכי עבודה.

אך לא מדובר רק במעבר לאירופה לצרכי עבודה, ישנן עוד סיבות אשר בעטיין בוחרים רבים לבצע רילוקיישן לאירופה ואחת מהן היא מערכת הרווחה. בארצות כמו נורווגיה, דנמרק ושוודיה יש מערכת תמיכה סוציאלית מצויינת. יש להן אף מערכת חינוך מעולה, אשר מעניקה את שירותיה בחינם ובנוסף חלק מהמדינות באירופה, אף מעניקות מלגת חינוך, בזמן הלימודים. אם יש לכם ילדים, תוכלו להנות מטיפולי שיניים בחינם עד הגיעם לגיל 18. ילדים צעירים מאוד מקבלים בחינם את השהות במעונות יום, המסובסדים ע"ח המדינה.

רילוקיישן לאירופה | א.יוניברס טרנזיט בע"מ

בארה"ב, לעומת אירופה, כדי לזכות ב-5 שבועות של חופשה בשנה, צריך לעבוד באותו מקום עבודה שנים רבות ואילו באירופה, חופשה שנתית של 5 שבועות ניתן אוטו` והוא חובה במקומות העבודה. נוסף על כך, אם אתם מעוניינים כהורים, להשאר בבית עם תינוקכם החדש, בין אם מדובר באב או באם? תוכלו לעשות זאת, למשך של 9 חודשים ויותר ע"ח המדינה וכך אפשר אף לחלק את התקופה בין ההורים. למרות שבאירופה בד"כ גובה המשכורות אינו גבוהה כפי שהוא בארה"ב, עדיין נחשבים אלה המכונים מעמד הביניים ולמטה מזה, כמרוויחים משכורות הוגנות. לדוגמא: עמידה בפינת הרחוב וחלוקת עיתונים לעוברים ושבים, יכולה להכניס כ-15-16 דולר לשעה.

אם משלבים את העובדה הזו, יחד עם העובדה כי תכנית הרווחה מצויינת ומערכת התחבורה הציבורית המתקדמת, ההשקעה שלכם בכסף למחייה היא קטנה יחסית. זו גם אחת מהסיבות שבעטיין מגיעים אנשים רבים לחיות באירופה ומבצעים רילוקיישן לשם – איכות חיים גבוהה, יותר מאשר במדינה תחרותית כמו ארה"ב, למשל.

יתרון נוסף לחיים באירופה הוא המעבר הקל מאוד שבין המדינות. לא מדובר רק בגיאוגרפית, אלא גם כלכלית. ניתן לנסוע ברכבת ממדינה למדינה, או להשתמש בטיסות מוזלות בעלות נמוכה של 30-80 דולר בלבד.

קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ