אפריקה לא נחשבת כמקום אידאלי לרילוקיישן, אך מהגרים רבים המגיעים ליבשת מגלים שהם בעצם נפלו קורבן לעובדות מופרכות ולרושם תקשורתי מוטעה, הרבה לפני שהם מגיעים ליבשת עצמה. יש מי שיאמר לכם שהחיים באפריקה יכולים להיות לא קלים ומתסכלים, אך זה קשור להיכן באפריקה אתם מתכוונים לעבור. על אף טענות כאלו ואחרות, היבשת שטוענת לתואר ערש האנושות, יכולה לטעון גם לצבע וחיוניות שתתקשו למצוא במקום אחר בעולם.

  • תרבות באפריקה – התושבים באפריקה עשירים בחום לב, היבשת היא דרמטית ומסתורית ורוח החיים בה הם נחושים ובלתי מרוסנים ומי שעובר להתגורר באפריקה המודרנית, יעדיף לעבור לדרום אפריקה ולבצע שם את הרילוקיישן. המדינה שיש בו שילוב פנימי ומגוון של תושבים, חוותה חיכוכים על רקע גזעני שנים רבות, אך בזכות ממשלה אפריקנית ראשונה, עושה צעדים גדולים קדימה, בנושא הצדדים האתניים הרבה החיים בה. התרבות הדרום אפריקאית ודרך החיים אינם מוגדרים באופן מובהק, אך יש כמה מכנים משותפים לכלום: אוכל, מוסיקה וריקודים. תרבות ה"מוסיקה השחורה" נחשבת כגורם מרכזי באיחוד הקבוצות האתניות השונות ביבשת וגם הפך לכלי של קידום מכירות מוצלח אל מול שאר העולם.
  • תעסוקה – אפריקה כבר תלויה שנים רבות במחצבי המינרלים העשירים שלה. אם זאת, הקידמה לא פסחה על היבשת והביאה איתה מגזרים נוספים לתחום התעסוקה: כספים, שירותים משפטיים, תקשורת ואנרגיה. תחום נוסף עסקי אשר מתפתח מאוד בשנים האחרונות הוא הקולנוע. מספר שוברי קופות הוליוודיים צולמו באפריקה, על נופיה המרהיבים, חיות הבר ותושביה הססגוניים. בנוסף לכך, רשויות החוק באפריקה אינם מאפשרים למהגרים חדשים, אשר אין להם מה להציע עסקית ומקצועית, להתיישב ביבשת והותקנו מכסות של כמות עובדים באיזורים שונים, כדי לדאוג שכח העבודה ישתנה ויתחדש לעיתים קרובות ויבטיח את התחזקות המשק.
  • הטבות והשקעות – מערכת המיסוי בדרום אפריקה היא פרוגרסיבית, דומה לזו שבקנדה ועברה רפורמות בשנים האחרונות, כדי להפוך את ההשקעה במדינה לאטרקטיבית. דרום אפריקה נחשבת כמדינה שראוי להשקיע בה

ביצוע רילוקיישן

בתחומי האנרגיה, התשתית והמים. הכלכלה במדינה יציבה וכח העבודה הוא זול. חברות בדרום אפריקה יכולות להינות מהטבות מס שונות, בתנאים מסויימים.
כמו בביצוע רילוקיישן ליעדים שונים, גם רילוקיישן לאפריקה – יבשת אפריקה יש את הייחוד שלה שלעתים זר לעובד המערבי. כדאי להכיר את החיים ביבשת לפני המעבר, על מנת שזה יתבצע בקלות יחסית.

קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ