כל מה שרציתם לדעת על מכס: איך מחשבים מכס, מזה מיסי קניה ועוד.

במדינת ישראל חלות תקנות מכס על הכנסת סחורה ביבוא ונגבה עבורה מס עקיף שנמדד בהתאם לשווי המוצר, דמי ההובלה או השילוח וכל השירותים הנלווים לו. לא כל סחורה מחויבת בתשלום מע"מ ומכס:

  • מוצרים שאינם מוצרים חריגים ובשווישל 75 דולרים או פחות.
  • סחורה שגרתית – בגדים, כלי בית, ספרות וכדומה, בסכום של 1000 דולרים או פחות

גם במקרים בהם לא חל חיוב במכס ניתן להיעזר בשירותיו של עמיל מכס בעיקר למטרות ייעוץ וקבלת מידע. במקרים בהם הסחורה מעוכבת בבדיקות מכס ומחויבת על פי התקנות בתשלום מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת עמילות מכס שתשחרר עבור הלקוח את הסחורה במהירות וללא הוצאות מיותרות בעזרת מקצועיותה וניסיונה הרב בפן הבירוקראטי בתחום. כיצד נקבע גובה מכס עבור טובין (סחורה) וממה הוא מורכב? כל המידע נגיש באתר רשות המכס באינטרנט, ריכזנו עבורכם את עיקר המרכיבים בהתאם להם נקבע גובה המכס:

  • מס קנייה – מס הקנייה מחושב לפי ערך הסחורה אליו מוסיפים יבוא ותוספת מכסת אחוזים (תמ"א).
  • סיווג הסחורה – תהליך הקרוי קביעת פרט מכס בהתאם ל"תעריף המכס ומס הקנייה" המפורסם על ידי רשות המכס ובהתאם אליו נקבע אחוז המכס המוטל על המוצרים.
  • הסכמי מסחר בינלאומיים – מדינות אשר מקיימות הסכם סחר בינלאומי עם ישראל מזכות את היבואנים בהפחתה או פטור מלא מתשלום היטל מכס עבור היבוא, זאת במידה והוגשו אישורים ומסמכים הנדרשים להוכחת עמידתו של היבואן בתנאים של ההסכם.

שירות מחברת עמילות מכס יכול לשמש אתכם לפני היציאה לשילוח בייעוץ והכוונה מקצועיים מעמיל מכס מוסמך ומנוסה שידריך אתכם כיצד לסווג את הסחורה נכון ולשחרר עבורכם את הסחורה מהמכס. השירות פונה למגוון לקוחות, פרטיים ומסחריים, ופועל עבור כל צורות השילוח הבינלאומי בליווי מלא לאורך התהליך כולו, כמו למשל במהלך מעבר דירה לחו"ל חשוב להיעזר בחברת שילוח בינלאומי המספקת גם שירותי עמילות מכס ממספר סיבות:

  • תכנון וסיווג מתאים לחפצים האישיים שלכם כך שלא תצטרכו לשלם עליהם היטלי מכס מיותרים במדינת היעד.
  • שחרור מהיר של חפציכם ממכס כך שההובלה תוכל להמשיך ולעמוד בלוחות הזמנים בלי עיכובים מיותרים.
  • במידה ואין באפשרותכם להגיע ולשחרר את המטען בכוחות עצמכם, מעבר לעניינים הבירוקראטיים תטפל חברת עמילות מכס בשחרור המטען כנציגה מטעמכם.

בסיום תקופה הרילוקיישן כאשר תרצו לשוב לישראל תאלצו להיעזר גם אז בשירותיה של חברת שילוח בינלאומי על מנת שחפציכם האישיים ישובו אתכם. כדי להימנע מתשלום מכס ומס קנייה על הציוד האישי כדאי להתייעץ עם עמיל מכס ולהתעדכן בתקנות המכס, על סמך זאת תוכלו לבחור אילו פריטים אתם מביאים אתכם ואילו אתם משאירים מאחור. חשוב לדעת, על פי תקנות המכס בישראל כל פריטי השילוח מחויבים במע"מ עבור היבוא והשירותים הנלווים.

כל מה שרציתם לדעת על מכס: איך מחשבים מכס, מזה מיסי קניה ועוד. במדינת ישראל חלות תקנות מכס על הכנסת סחורה ביבוא ונגבה עבורה מס עקיף שנמדד בהתאם לשווי המוצר, דמי ההובלה או…

חישוב מכס
חישוב מכס 2
קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ