העולם הפך כבר מזמן לכפר גלובאלי. אם פעם היינו קונים מוצרים רק בארץ או מוכרים רק פה, היום אנשים מוכרים וקונים לכל מקום ומכל מקום. יש לא מעט אנשים שרוכשים רק בחו"ל ויש לא מעט אנשים שיש להם חנות וירטואלית שמוכרת לחו"ל, וכל מה שצריך זו חברת שילוח בין לאומי איכותית שתעביר את המשלוחים הללו ממקום למקום.

אז כשקונים מוצר כלשהוא אין שליטה על החברה השולחת כי היא עובדת מול המוכר, אבל מה אם יש לנו חנות שמוכרת לכל העולם? מה אם יש לנו מוצרים או פריטים שאנחנו צריכים לשלוח לרחבי הגלובוס? במקרה כזה אנחנו צריכים כמובן חברה שאנחנו יכולים לסמוך עליה.

מי עוד צריך שירותי שילוח בין לאומי?

שילוח בין לאומי צריך כל מי שצריך לשלוח משהו לאנשהוא ברחבי העולם. זו יכולה להיות דירה שצריך להעביר כשעושים רילוקיישן, מטענים אישיים כאלו ואחרים, סחורה בכמות כזו או אחרת, חפצים אישיים ולמעשה כל דבר.  חברה כזו תדאג להעביר את הפריט ולא משנה מה הגודל שלו מנקודה אחת בעולם לנקודה אחרת. היא תדאג לתיאומים, לאישורים ולכל מה שצריך בשביל שהפריט יגיע ליעדו. כל מה שצריך זה לבחור את החברה הנכונה שתעשה את זה בצורה הטובה ביותר, כדי שהפרויקט יושלם. כל מה שצריך זו חברה מקצועית ואיכותית שתשלים את העבודה על הצד הטוב ביותר.

למצוא את החברה הנכונה

אז איך מוצאים חברת שילוח בין לאומי שתעביר את מה שאנחנו צריכים מנקודה לנקודה? יש כמה דברים חשובים שצריך לדעת. הראשון הוא אמינות. בסופו של דבר אתם מעבירים משהו שחשוב לכם ואתם צריכים לדעת שהוא בידיים טובות. אתם צריכים לברר גם על ביטוח של מה שאתם שולחים וצריך לוודא שיש לחברה מספיק ניסיון וגם מספיק לקוחות מרוצים.

אתם צריכים לבחור חברה עם רזומה עשיר ועם שירות לקוחות לא פחות ממעולה, או במילים אחרות, אתם צריכים לבחור את חברת יוניברס טרנזיט, החברה המובילה כיום בתחום שתשרת אתכם.

צרו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

איך לבחור חברת שילוח בין לאומי? 

כאשר מחפשים חברה המבצעת שילוח בין לאומי סביר להניח כי תרצה למצוא כי שירותי המשלוח, הן הסטנדרטים והן אלה הנדרשים להיות מועברים באופן מהיר יותר, הינם זמינים עבור המדינה אליה תרצה לשלח את החבילה. מעבר לכך תרצה וודאי לברר מהן עלויות המשלוח וכיצד הן מחושבות.

עם זאת, אל לך לשכוח כי ישנם פרמטרים נוספים אשר יש לבדוק אותם ולפעמים הם עשויים להתגלות רק לאחר פרק זמן מסוים. בין גורמים אלה, יש לבדוק את אמינות החברה המבצעת שילוח בין לאומי, את זמן השילוח, היכולת לעקוב אחר החבילה ומקצוענות החברה. 

יכולת מעקב אחר חבילה הנשלחת באמצעות שילוח בין לאומי

לאחר שביצעת את הבדיקה אחר החברה המומלצת ביותר לשילוח, סביר להניח כי תרצה גם לעקוב אחר דרכה של החבילה. תוכל לקבל דוא"ל אישור משלוח מהמחסן עם קישור מעקב עבור החבילה כדי שתוכל לעקוב אחר המסע שלה. ברגע שההזמנה תגיע לארצך, היא תועבר לשירות דואר פנימי, על פי נהלי משלוח סטנדרטיים.

הספקים יספקו במהלך שעות העבודה הרגילות את החבילות ליעדם והם עשויים לדרוש חתימה בקבלה. לכן גם כאשר מדובר על שילוח בין לאומי ההמלצה היא שמישהו יהיה זמין לקבל את החבילה הנדרשת. אם אף אחד לא יימצא בכתובת הכתובה, יינתנו פרטים נוספים או תידרש לאסוף את ההזמנה או לקבוע מחדש את תאריך המשלוח. אספקת החבילות לא תיעשה במהלך ימי חגים לאומיים הנחגגים במדינות השונות.

גורמים נוספים אשר הופכים חברת שילוח בין לאומי למומלצת

לפעמים לא מספיק רק שהחבילה תגיע ליעדה, אלא תרצה גם לדעת קצת על החברה עצמה ועל מי נמצא מאחורי ההגה. אצלנו ביוניברס טרנזיט, החברה מצליחה ונותנת יחס אישי ואמין, כך שכל לקוחותינו הינם לקוחות חוזרים אשר שבים אלינו לאחר שביעות רצון מלאה בטיפול בעניינם. כמו כן, תשמחו לדעת כי חברת יוניברס טרנזיט הינה בעלת מדיניות בנוגע לנושאי שוחד ושחיתות. מדינות זו הגוררת אפס סובלנות לנושא זה, הינה חשובה ומשמעותית לחברות איתם אנו עושים עסקים כדי להבטיח להם את אמינותנו ומקצועניות ללא פשרות. 

מי צריך שילוח בין לאומי
Container cargo freight ship with working crane bridge discharge at container terminal, Aerial top view container ship at deep sea port.
קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ