אילו פרמטרים משפיעים על מחירי שילוח בינלאומי?

שילוח בינלאומי נדרש במקרים רבים, כאשר עושים רילוקיישן למדינה אחרת או כאשר עוסקים בייבוא או ייצוא של מוצרים וסחורות, עד לכאן הדברים ברורים וקבועים בכל מקום בעולם, השוני בא לידי ביטוי, אפוא, במחירי השילוח הבינלאומי. כל חברה מציגה מחירים מעט שונים והסיבה העיקרית לכך היא שלכל לקוח יש צרכים אינדיווידואליים והחברות משתדלות לספק לכל לקוח את סל הפתרונות המתאים ביותר עבורו. 

זו הסיבה שבעטייה המחירים שונים, אך ישנם מספר פרמטרים קבועים שמשפיעים על מחירי השילוח, ננסה לעמוד על גורמים אלו. 

שירותי תובלה כוללים – כאשר שואלים את האדם מן הרחוב על שילוח בינלאומי הוא צפוי להגיד ששילוח בינלאומי פירושו הובלת מטענים דרך הים. וכבר כאן אנו רואים כמה מידע חסר. שירותי שילוח אף פעם לא מתחילים ונגמרים בים, למעשה שילוח בינלאומי מתחיל בקרקע ואף מסתיים ביבשה. מעבר למחיר התובלה באוויר או בים, תהליך השילוח כרוך במערך לוגיסטי שלם. לכן כאשר חושבים על מחירי שילוח יש לקחת בחשבון גם שירותים לוגיסטיים ותהליכים תובלה כוללים. כל לקוח יכול לבחור איך לעשות את זה, ניתן לקבל הצעת מחיר מחברת התובלה הימית או האווירית גם לשירותי התובלה היבשתית, אך גם ניתן לבקש הצעות מחיר מחברות אחרות וכך לנסות ולהוזיל עלויות.

אופן השילוח – האופן שבו תבצעו את השילוח הלכה למעשה גם יכול להשפיע על המחיר. כך למשל, ניתן להעביר מטענים דרך השכרת מכולה שלמה, אך גם ניתן לחלוק מכולה עם שותף. התשובה לשאלה זו בעצם טמונה בכמות המטענים שאתם רוצים להעביר. אם אתם עושים רילוקיישן למדינה אחרת, למשל, ייתכן ולא תצטרכו לשכור מכולה שלמה וכדאי לכם לחלוק אותה עם לקוח נוסף. אך אם אתם מייבאים כמות גדולה של סחורה, ייתכן ולא תהיה לכם האפשרות לחלוק מכולה עם לקוח אחר מפאת המשקל והמאסה.

תוכן המטען – גם לתוכן המטען יש השפעה על תעריפי השילוח. על פי רוב, חברות שילוח בינלאומי יתמחרו סחורות יקרות, שבירות או רגישות במחיר גבוה יותר ממטענים סטנדרטיים. ובנוסף, אם מדובר בהעברת מטענים שתוכנם יקר, שביר או מסוכן – הביטוחים יהיו גבוהים יותר וגם שירותי האריזה יהיו מורכבים יותר וחשוב לקחת את זה בחשבון.

דחיפות – פרמטר חשוב נוסף שמשפיע על תעריף השילוח הוא רמת הדחיפות שמציג הלקוח. כאשר הרציונאל הוא פשוט, ככל שנערכים יותר זמן מראש לתובלה, כך צפויים להוזיל את העלויות. הובלות דחופות ידרשו תובלה אווירית בדרך כלל, וזו מחירה גבוה יותר מתובלה ימית. גם שאר השירותים הנלווים יתומחרו גבוה יותר במקרה של שילוח בהול, לכן, המלצה שלנו, אם ניתן לתכנן זמן רב מראש את תהליך התובלה, עשו זאת, תוכלו לחסוך הרבה מאד כסף.

תעריפי דלק – זהו עוד נתון חשוב. תעריפי דלק משתנים בשנים האחרונות חדשות לבקרים, הן במדינה הקטנה שלנו והן במדינות העולם כולו. כדאי מאוד לברר תעריפי דלק במדינות שונות ולהעדיף עבודה עם מדינות שתעריפי הדלק שלהן נמוכים יותר.

עמילות מכס – אספקט נוסף שיש לבחון אותו לעומק זהו נושא המכס והמיסים. לכל מדינה יש את הרגולציה שלה וחשוב מאוד להבין את הנהלים, התקנות והחוקים הקיימים במדינת היעד. תשלומי מיסים ומכס מתבצעים, לרוב, לפני תהליך השילוח עצמו, וחשוב לעבור את התהליך הזה בצורה חלקה ומסודרת. למרבה המזל, יש חברות שמספקות שירותי עמילות מכס, הן יכולות אמנם לקחת תשלום עבור השירות, אך הן שוות את ההוצאה השולית הזו, שכן בסופו של דבר הן חוסכות הרבה מאוד ריצות, טפסים וניירת ומונעות בעיות עתידיות.

פרמטרים לשילוח בינלאומי
פרמטרים לשילוח בינלאומי 2
קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ