על פי רשויות המס, אתם מוגדרים כתושבים חוזרים לפי מספר שנות השהייה שלכם בחו"ל. במקרה הזה, משנתיים ועד 6 שנים ומעל 6 שנים והלאה. ההבדלים הם די גדולים בהתחשב במספר השנים, כשמדובר בהטבות המס. צריך לקחת בחשבון כי רשויות המס מאפשרות לכם לנצל את זכות הפטור למשך תקופה של 9 חודשים. חשוב לנו מאוד כיצד רשויות המס מגדירות את המושג תושב חוזר, היות וכאשר מדובר ברשויות המכס, המטרה היא לנצל את זכויות הפטור ממס ולייבא ארצה מוצרים, רהיטים, רכב וכו`. ברור שהפטור להם אתם זכאים, יחסוך לכם כסף רב ורצוי לנצל אותו.

באתר רשות המכס, קיימת הרשימה של המוצרים, אשר במידה ואתם מייבאים אותם ארצה, אתם פטורים ממס. לחילופין, ישנה גם רשימה של מוצרים, אשר תוכלו לרכוש בארץ כתושבים חוזרים, ללא תשלום מע”מ. שימו לב כי יש לעמוד בתנאים ובנהלים, אשר מתעדכנים באתר האינטרנט של הרשות מדי פעם.

תושבים חוזרים

על פי משרד הקליטה – תושבים חוזרים מוגדרים כמי שחיו בחו"ל שנתיים, שלוש – אך לא כל מי שחי בחו"ל זכאי להיקרא תושב חוזר. אם נשלחתם ע"י המדינה, הסוכנות היהודית וקרן היסוד – אינכם זכאים לתואר הנכסף.

בנוסף לחריגים אילו, אם אתם "מדענים חוזרים" או "יזמים עסקיים", עליכם לשהות בחו"ל לתקופה של לא פחות מ-3 שנים, כדי לקבל את הזכויות אשר מעניק משרד הקליטה.

הזכויות שמעניק משרד הקליטה לאלה המוגדרים תושבים חוזרים קשורים לסיוע שניתן לקבל בתחום של קורסים והשתלמויות. מדובר בתשלום על הקורסים ועל השתתפות בשכ”ד, על האגרות השונות שעליכם לשלם כאשר אתם לומדים, כגון אגרת בחינה, אגרה על תעודה בסיום הלימודים ועוד.

בשונה מרשות המיסים, משרד הקליטה מאפשר לכם להשתמש בזכויות שהוא מעניק למשך שנה ואף למשך שנתיים, במידה ואתם יזמים או אמנים.

להעזר בחברת שילוח בינלאומי

אבל אלה רק המילים על הנייר, כשאתם צריכים לבצע הלכה למעשה את ההובלה שלכם מחו"ל, לא רק תחסכו כסף מהפטור ממיסים והזכויות שהמדינה מציעה – תוכלו לחסוך הרבה הרבה זמן בכל מה שקשור לשחרור מהמכס אם תיעזרו בחברת שילוח בינלאומי. למה בעצם? כי חברות שילוח מנוסות בדיוק בהליכים האלה והן מכירות את כל ההליכים, את כל החוקים ואת כל הנהלים שקשורים בייבוא אישי. לא צריך להתרוצץ בנמל, למלא טפסים ולנסות ללמוד מה מותר ומה אסור. חברת השילוח יכולה לחסוך את הטרחה ולהביא לכם את המוצרים בקונטיינר עד הבית. יותר מכך, הם גם דואגים להעלות לך את המוצרים ואפילו לסלק את כל הקרטונים, כאשר אתה מסיים את הפירוק. עוד יתרון שיש לחב` השילוח הוא שהן מכירות גם את עמילי המכס וכך השחרור של המוצרים שאתם מביאים אתכם, יעשה את הדרך הקצרה ביותר והיעילה ביותר עבורכם.

תושב חוזר
תושב חוזר 2
קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ