מה היא הטכניקה הטובה והיעילה ביותר לשילוח קונטיינרים? איך ניתן לקצר את ההליכים של שילוח בין לאומי? מה היא המשמעות של בחירת החברה האיכותית והמנוסה ביותר לשילוח בין ארצי?

אין ספק כי אחת השיטות היותר בטוחות והיותר מוכרות בכל עולם השילוח הבין לאומי היא המשלוחים אשר נעשים לכל מקום בעולם בעזרת הקונטיינרים. אולם על מנת שאכן אותו משלוח יגיע בצורה המהירה ביותר וכמו כן הבטוחה ביותר יש לטפל בעניין במקצועיות ולאפשר לטובים ביותר בתחום לנהל את כל תהליך המשלוח הבין לאומי.

משלוח קונטיינרים על מנת שיהיה מוצלח חשוב מאוד לתכננו היטב. בפני הלקוחות יפרסו כל האופציות והחלופות על מנת לשלח את המשלוח בצורה הבטיחותית ביותר. כמו כן חברת א. יוניברס טרנזיט תפעיל את כל היכולות שלה על מנת להוזיל את עלויות המשלוח וכמו כן תפעיל את כל המערך הנדרש על מנת לקצר את תהליכי הבירוקרטיה הן במדינת ישראל וכמו כן במדינת היעד.

משלוח קונטיינרים מתחיל למעשה בשלב האריזה בבית הלקוח תוך הקפדה על אריזה מותאמת לסוג הציוד, לאחר מכן ישונע המשלוח על ידי מובילים מקצועיים לנמל או לשדה התעופה. כמו כן ניתן יהיה לאחסן את אותו משלוח של קונטיינרים באחסנה בטוחה ומקצועית. לאחר הגעת אותו משלוח קונטיינרים למדינת היעד ישונע המשלוח ליעדו תוך הקפדה על בטיחות הציוד. ביעד יפורק המשלוח על ידי אנשי מקצוע.

משלוחים קונטיינרים? איך בוחרים את חברת המשלוחים הבין לאומית?

על מנת לקבל את השירות המעולה ביותר מומלץ להתייעץ עם אלו שניסו והצליחו בגדול. לחברת א. יוניברס טרנזיט מגוון מרשים ביותר של לקוחות כמו: שגרירויות, בנקים ושלוחות של בנקים מחוץ לארץ, חברת תעשייתיות וחברות היי טק, מוזיאונים וכמו כן משפחות היוצאות ולחו"ל ועוד. כל לקוח זוכה ליחס אישי ומקצועי כאחד לשביעות רצונו ולאורך כל הדרך.

משלוחים קונטיינר? פנו אל הטובים ביותר!

חברת א. יוניברס טרנזיט בעלת רקורד מרשים ביותר של שילוחי משלוחים בינלאומים לכל קצות העולם. לחברה יש שלוחות רבות ואנשי קשר מעולים בכל נמלי התעופה והים. משלוחים מכולות באחריות מלאה ועם כל הביטחונות הנדרשים.

משלוח קונטיינרים
קבלת <br>
			הצעת <br>
			מחיר

קבלת
הצעת
מחיר

סגרו 
			פנייה class=
סגירה

סגרו
פנייה

א.יוניברס טרנזיט בע"מ | משלוח בין לאומי | רילוקיישן לחול

רוצים לקבל הצעה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם
עם ההצעה המשתלמת ביותר

צרו אית� ו קשר בווצאפ צרו אית� ו קשר בווצאפ